Reportáž: Takto sa vybláznili ITčkári na Surf IT Challenge

Reportáž: Takto sa vybláznili ITčkári na Surf IT Challenge

Dňa 5.8.2017 sa konalo podujatie Surf IT Challenge of 12s, ktoré bolo spojením zábavy, športu, vodných aktivít a v neposlednom rade priestorom pre nové pracovné stretnutia.

Vďaka generálnemu partnerovi spoločnosti VNET a.s. a v spolupráci s areálom vodných športov Wakelake bolo možné pripraviť pre návštevníkov skvelé podujatie, kde si každý našiel to svoje.

Surt It Challenge of 12’s od obeda do rána
Podujatie Surf It Challenge of 12’s bolo rozdelené na dve časti: dennú a večernú. Počas dennej časti mohol návštevník naplno využiť širokú škálu možností, ktoré ponúka areál Wakelake. Aktívny oddych na vode využilo veľké množstvo návštevníkov a poradovníky na aktivity ako paddleboarding, wakeboarding, flyboard boli hneď zaplnené.

Tí, čo zostali na brehu neboli o nič ukrátení. Mohli sa nechať zlákať hudbou a workshopom so salsation fitness alebo dancehall workshopom,  pripojiť sa cvičeniam yoga od Emjoy, či spojiť sily v tímovom športe a zahrať si plážový volejbal. Oddych ponúkala aj chill zóna či zaujímavo koncipovaná Hipster village, kde si na svoje prišli gurmáni. Dobrá káva, čerstvá waffla, lahodné pastrami - lákadiel bolo neúrekom.

Kids zónu obsadili deti, pre ktoré boli prichystané rôzne aktivity. Najviac vyťažení boli animátori pri športových aktivitách pre deti, ktoré sa mohli vyblázniť prekonávaním prekážok.

Počas celého dňa návštevníci zdolávali úlohy Challenge of 12’s – aktivity skladajúce sa z rôznych ťažko prekonateľných úloh, ako napríklad prejsť náročnú trať od Greenbike v čo najkratšom čase, nájsť všetky indície a prežiť escape room na kolesách a mnoho ďalších. Ak ju hosť pokoril mohol sa tešiť na zaujímavé a atraktívne ceny.

Večer plný hudobného a tanečného programu
Surf It drink o 20:00 hod. otvoril večernú časť programu, ktorú spestrila rýchla Wakelake trick šou od profesionálnych jazdcov. Krv v žilách rozohriala horúca tanečná šou skupiny Lil Mitu Crew. Na svoje si prišli aj milovníci filmov; spoločnosť Magicbox, ktorá do kín uvádza toto leto film Valerián svetového filmového režiséra Luca Bessona, prinesie pod holé nebo projekciu komédie Itinéraire bis (Náhradný plán).

Hudobné skupiny Komajota a Puding pani Elvisovej. Od polnoci do rána zneli sety z produkcie DJ Spin.

Ak ste toto jedinečné podujatie tento rok nestihli, nezúfajte! O rok si Surf It Challenge nenechajte ujsť!

Cieľom podujatia je spájať zaujímavých ľudí s podobnými myšlienkami, umožniť jednoduchšie nadviazanie kontaktov a partnerstiev – a to nielen v osobnej, ale aj v pracovnej rovine. Stretnúť sa tu môžu jednotlivci, priatelia, no je to priestor aj na utužovanie pracovných tímov. Viac na www.surfit.sk

Zobrazit Galériu

Podobné články