Samsung nechtiac predčasne odhalil svoj náramok Gear Fit 2 Pro. Bude určený aj pre plavcov

Samsung nechtiac predčasne odhalil svoj náramok Gear Fit 2 Pro. Bude určený aj pre plavcov

Samsung pred uvedením Galaxy Note 8 nechtiac zverejnil na malajskej verzii svojho webu produktovú stránku venovanú fitnes náramku Gear Fit 2 Pro. Po pár hodinách ju odstránil, no známemu zdroju únikov Evanovi Blassovi to nemohlo ujsť.  Napokon sme sa však nedočkali jeho predstavenia na podujatí Unpacked spolu s Note 8.

V podstate ide o upgrade náramku Gear Fit 2, ktorý bude odolný proti vode až do hĺbky 50 metrov (stupeň krytia IP68). Je to teda skvelá voľba pre plavcov, ale aj tých, ktorí si nechcú skladať náramok pri sprchovaní. Z ďalších čŕt možno spomenúť novú aplikáciu Speedo pre plavcov a upravený dizajn remienka. Gear Fit 2 Pro však okrem plavcov dobre poslúži aj bežcom a cyklistom.  Batéria s kapacitou 200 mAh sľubuje výdrž až štyri dni (s vypnutými notifikáciami až do 5 dní).

Zariadenie má podobne ako predchodca výborný ohnutý displej Samsung AMOLED (216 × 432) a zvládne všetky dôležité veci, ktoré sa od smart hodiniek očakávajú, navyše vyzerá dosť štýlovo. Dostupný bude zrejme len v čiernom a červeno-čiernom farebnom vyhotovení. Dátum uvedenia ani cena nie sú zatiaľ známe (Blass odhaduje 200 dolárov), no objavili sa zvesti, že Samsung si náramok šetrí na veľtrh IFA, ktorý sa začne 1. septembra a kde má byť predstavená nová generácia hodiniek Gear, pravdepodobne vrátane Gear S4.

Zdroj: ThenextwebDigitaltrends

 

Zobrazit Galériu

Podobné články